« Úvod | :D »

Pravidla pokeru

Texas Hold´em

V Texas Hold'em každý hráč dostane 2 zakryté karty. Hra pokračuje celkem s pěti společnými kartami otočenými lícem nahoru, prvními třemi, potom po jedné. Mezi každým rozdáváním je sázkové kolo.
Hold'em se hraje se dvěma slepými sázkami (sázka před obdržením první dvojice karet otočených lícem dolů). První dva hráči po dealerovi umístí slepé sázky. První hráč po dealerovi umístí malou slepou sázku, druhý hráč velkou slepou sázku. Při hrách proti jedinému protihráči (heads-up), hráči sedící proti dealerovi umístí velkou slepou sázku. První dvě sázková kola se hrají s nízkým limitem, zatímco poslední dvě kola sázek se hrají s vysokým limitem.


Průvodce pro začátečníky k Texas Hold'em není úvodem k základním pravidlům Texas Hold'em.
Podrobnosti, jak hrát Texas Hold'em, najdete na naší straně s pravidly. Namísto toho je tento průvodce zaměřen na to, aby vám pomohl lépe pochopit hru a dát vám tipy na to, jak se stát lepším hráčem Texas Hold'em. Doufáme, že to pro vás bude přínosem.

Texas Hold'em je králem všech pokerových her. A vyžaduje hodně šikovnosti. Ale ani ten nejšikovnější hráč na světe nemůže porazit hráče, který má právě šťastný den. Takže se může stát cokoliv. 


12.10.2007 19:22:02 | Autor: Paaja | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se