« Úvod | :D »

Rrrrr!

rrrrr

Žádný boj o oheň, žádný boj o ženy či pazourky, předmětem sváru je- světe div se- šampón. Příběh dvou pravěkých kmenů Špinavovlasých a Čistovlasých představuje zpočátku docela idylku. Jejich soužití je bezproblémové, ba přátelské, ovšem pak si Špinavovlasí uvědomí, že zástupci sousedního kmene vypadají nějak lépe. Záře jejich vlasů vzbuzuje závist, zvláště, když se odmítají podělit a tajemnou recepturu, která způsobuje převratnou změnu vzhledu.


První vražda, první šampón, první tajemství, několik podezřelých, stoletá válka.


Poprvé v historii lidstva byl spáchán zločin. Člověk zabil člověka… Co bylo motivem? Kdo vyřeší tuto záhadu? Co když je tato vražda pouze začátkem hrůzostrašné série? Všechny tyto otázky začínají řešit prehistoričtí vyšetřovatelé. Začíná pravěká špionáž a s ní přichází i první vyšetřovaný zločin v dějinách lidstva. Zažijete první výslechy, sledování a podezřívání.

V bláznivé komedii režiséra Chabata vstoupíte do prehistorické doby, kdy byla placená starostlivost o děti nutností, profesionální volejbal zábavou a sledování
nástěnných maleb samozřejmostí jako je nyní sledování TV. Nelekněte se hrůzostrašných zvuků vycházejících z jeskyní. Podmínky základních lidských potřeb byly před 35 000 lety nedokonalé.


 


http://stahuj.7x.cz/on-line-play/rrrrrr-cz-dabing.html


12.10.2007 20:48:25 | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se